Wakacyjny kurs języka greckiego biblijnego

Wakacyjny kurs języka greckiego biblijnego

Czas trwania: 2 tygodnie

CHARAKTERYSTYKA

Nieznajomość Pisma świętego jest nieznajomością Chrystusa (Hieronim, Komentarz do Księgi Izajasza).

• A gdyby tak czytać Pismo Święte w języku greckim, w którym do nas dotarło?
  • Gdyby można było poznać język świętego Pawła i ewangelistów? Wejść w jakiś sposób w ich mowę?/em>
  • Gdyby można poznać świat Biblii?

Wakacyjny kurs języka greckiego biblijnego dostępny jest dla każdego, który chce rozpocząć fascynującą podróż w głąb języka greckiego biblijnego oraz poznać podstawy archeologii i geografii biblijnej. Niezależnie czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z językiem greckim (poziom podstawowy), czy też chcesz doskonalić swoje umiejętności (poziom zaawansowany), kurs dostarczy Ci niezbędnej wiedzy i narzędzi.

Szczegółowe informacje odnośnie kursu znajdują się na stronie Instytutu Wyższych Studiów Teologicznych w Rzeszowie (afiliowanego do Wydziału Teologicznego UPJPII).

Absolwenci kursu uzyskuje wiedzę i umiejętności odpowiadające rocznemu kursowi języka greckiego na jednolitych studiach magisterskich z zakresu teologii.
Brak warunków wstępnych
O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń

ks_dr_slawomir_jeziorski.png

ks. dr Sławomir Jeziorski